Iberinbound Travel – це досвідчений туроператор, що обслуговує іноземних клієнтів, які відвідують Іспанію та Португалію.

Iberinbound Travel організовує зустрічі та інші заходи, класичні тури та відвідування святих місць, спортивних та студентських груп, а також City Breaks для груп та індивідуальних клієнтів, які хочуть подорожувати до Іспанії та Португалії. Наш міжнародний багатомовний колектив до ваших послуг! Ми вас розмістимо, організуємо заходи на місцевому рівні, надамо пакетні послуги та решта послуг, в яких ваша група може мати потребу. І, зрозуміло, що все – на високому рівні!

Iberinbound Travel також надає персональні послуги, це – наша застережена марка. Ми гарантуємо швидке, люб’язне й професійне обслуговування з винятковою увагою до дрібниць, а це гарантує, що ваш захід у Іспанії матиме винятковий успіх. Наш досвід, знання та ресурси є тим активом, що сприятиме успіху Вашої ініціативи.

Iberinbound Travel розташований у Барселоні. Ми є середньою за розміром туристичною компанією, і турбуємося про своїх клієнтів, які очікують найкращого і оцінюють додаткові нюанси, які перетворюють чудову подорож у незабутню. Ми є DMC компанією (Destination Management Company), а це означає, що ви можете вважати нас місцевим офісом вашої фірми.

Наше знання країни, а також наші відмінні стосунки з постачальниками забезпечують нашим клієнтам найкраще обслуговування за гроші, які ви вкладаєте у ваш захід. Наша мета – стати одним з провідних туристичних агентств Іспанії.

Iberinbound Travel – це ваш DMC партнер у Іспанії та Португалії.